Yeni Düzenlemeler Hakkında Duyuru

Ücretli e-kitap indir

Merhaba kitap kurtları!

Öncelikle, bir süre önce sunucu değiştirirken, sitemizi taşıma aşamasında meydana gelmiş olan görsel problemini düzelttiğimizi duyurmak isteriz. Tüm kitap kitapları yeniden görünüyor. Gözden kaçırdıklarımız varsa, yorum bırakmanız durumunda onları da düzeltiriz.

İkinci olarak son zamanlarda birçok takipçimizden “bir yazarın tüm kitaplarını görebileceğimi bir sayfa var mı?” ve benzeri sorular alıyorduk. Bu konuda bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Her kitap sayfasının altında aşağıdaki resimde gördüğünüz şekilde linkler yer alıyor. Bu linkler kitabı eklediğimiz kategori/tür ve kitabı etiketlediğimiz yazar adı ve yayınevi bilgilerine ait. Bu linklere tıkladığınızda aynı yazarın sitemizdeki tüm kitaplarına, aynı yayınevinin sitemizdeki tüm kitaplarına ve aynı türde sitemizde ekli olan tüm kitaplara kolayca ulaşabilirsiniz.

Reklam konusunda hassas olduğumuzu daha önce defalarca söyledik. Öncelikli amacımızın insanların kitap okuması olduğu için, sitemizi girdiğiniz anda açılan, rahatsız edici ve virüs barındıran reklamlarla doldurmak istemiyoruz. Bu yüzden sitemiz kurulduğundan beri yalnızca kitap linklerinde 5 saniye bekleyerek geçebileceğiniz link kısaltma reklamları kullanıyorduk. Bir süre önce de bağış yapmak isteyen gönüllüler için Patreon isimli bağış sitesi üzerinde bir hesap oluşturarak, bu konudaki görseli sitemize yerleştirmiştik ancak durumlar pek parlak değil. Binlerce ziyaretçimiz ve yüzlerce sadık takipçimiz olmasına karşın destek veren kişi sayısının 5 ile sınırlı kalması bizi üzdü…

Bu yüzden, “kullanıcıları rahatsız etmeyecek ne tür reklamlar alabiliriz?” düşüncesiyle yeniden bir değerlendirme yaptığımızda, sitemize satış ortaklığı reklamları almayı uygun bulduk. Kitap sayfalarında ve sitemizin üst kısmında bulunan D&R ve idefix’e ait linkler üzerinden bu sitelere giderek kitap alışverişi yaptığınızda, bize de destek olmuş oluyorsunuz. Bizce gayet makul, sizce?

Son olarak, sitemizde olmayan ancak sizlerin elinde bulunan epub formatında kitapları [email protected] mail adresi üzerinden bize ulaştırmanız durumunda, sitemizde bu kitaplara yer vermekten memnuniyet duyacağımızı hatırlatmak isteriz.

Güzel şarkılarla, keyifli okumalar dileriz!

Ücretli e-kitap indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir