48 Hours Gold Kapsül Yorumları ve 48 Hours Gold Ginseng Kapsül Nasıl İçilir?

Ücretli e-kitap indir

48 hours ürünleri, içerisinde birçok şifalı bitki barındıran %100 doğal ürünler olarak bilinmektedirler. Bu ürünler sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan cinsel sorunlara çözüm bulmak mümkün hale gelir. 48 hours kahve ve çay; en çok tüketilen ürünlerin başında gelmektedir. Cinsel ilişki öncesinde bu içeceklerden tüketen kişilerin cinsel istekleri ve performansları üst seviyeye ulaşır. Peki, bunun sebebi nedir? 48 hours ürünlerinin bu kadar faydalı olmasını sağlayan içeriğinde neler yer almaktadır?

Keçiboynuzu

48 hours ürünlerinde yer alan keçiboynuzunun sadece cinsel açıdan değil birçok konuda sayısız faydası yer almaktadır. Keçiboynuzunun 48 hours ürünleri içerisinde yer almasının en büyük sebebi, hiç şüphesiz cinsel sorunların giderilmesine yaptığı katkıdır. Keçiboynuzu, buna ek olarak, kanserin önlenmesinde de etkilidir. Bağışıklık sistemini de güçlendirir. Keçiboynuzu; Kuzey Afrika ve Akdeniz ülkelerinde yetişen bir üründür. Mineral ve vitamin kaynağıdır. Keçiboynuzu; kandaki kolesterol seviyesini düşürmektedir. Çünkü, içerisinde kan kolesterol seviyesine yardımcı olan polifenol bulunmaktadır. 48 hours ürünlerinin içerisinde bulunan keçiboynuzunun bir diğer faydası kanseri önlemesidir. Keçiboynuzunda yer alan antioksidan ve polifenol; insan vücudundaki serbest radikallerle savaşma konusunda büyük fayda sağlarlar. Keçiboynuzunun bir diğer faydası ise çocuk felci ve osteoporoz ile mücadele etmesidir. E vitamini ile dolu olan keçiboynuzu; soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıkların önlenmesinde oldukça etkilidir. Keçiboynuzu; 48 hours kahve, 48 hours gold kahve gibi ürünlerin içerisinde yer almasına karşın içerisinde hiçbir şekilde kafein yoktur. Bu sayede, yüksek tansiyonla mücadele edilmesinde de fayda sağlar. Çünkü, kafein, tansiyonun yükselmesine neden olan bir madde olarak bilinmektedir.

Neden 48 Hours Ürünlerini Kullanmalıyız?

48 hours gold, 48 hours plus ve daha birçok 48 hours ürünlerini kullanmanın görüldüğü gibi birçok sebebi vardır. Özellikle, bu ürünlerin içerisinde yer alan keçiboynuzu bitkisinin hem cinsel sağlığa hem de genel sağlığa sayısız faydası bulunmaktadır. 48 hours ürünlerini kullanmaktan yana tereddütleri olan kişilerin yapması gereken şey, keçiboynuzunun faydalarını öğrenmektir. Keçiboynuzu; 48 hours ürünlerinin bu kadar popüler olmasında etkili olan bir içeriktir.

Ücretli e-kitap indir

iPhone Serisi Cep Telefonlarında Batarya Sorunu

Ücretli e-kitap indir

Ülkemizde satılan en pahalı cep telefonu modellerinden bir tanesi Apple’ın iPhone serisi cep telefonları. iPhone serisi cep telefonları bu kadar pahalı olmasına rağmen kendi içerisinde de bir çok sorunu barındırıyor. Apple’a ait cep telefonlarının en büyük sorunlarından bir tanesi batarya pil problemleri. Maalesef bu cep telefonlarının şarjı çabuk bitiyor.

İlk kez iPhone alanlar bu sorunun farkına hemen varamıyor. Ancak 1 yıllık bir kullanımdan sonra cep telefonunun pili bataryası artık ölmeye başlıyor. Sabah evden % 100 şarjla çıkan biri akşama kadar on defa daha telefonunu şarj etmek zorunda kalıyor. Açıkcası kafede, otogarda, dershanede elektrik prizine bağlı yaşamları mutlaka gözlemlemişsinizdir.

İyi ama ne olacak kardeşim bu işin sonu. Sonsuza dek bu telefonları şarj etmekle mi hayatımızı geçireceğiz. Aslında hayır. iPhone serisi cep telefonlarını şarj etmekten kurtulmak adına atabileceğiniz bazı adımlar mevcut. Hazırsanız başlayalım.

iPhone Şarj Tutmuyor Çözüm

Madde madde gidelim.

  • Öncelikle iPhone cep telefonunuzun pil sağlığını ölçün eğer % 80’nin altında bir pil sağlığı varsa artık iphone pilini değiştirmenin vakti gelmiş demektir.
  • Gereksiz uygulamaları cep telefonunuzdan kaldırın.
  • Sabah %100 halde şarjdan çıkardıktan sonra Ayarlar > Pil kısmından Pil Tasarrufu moduna geçiş yapın.
  • Youtube’dan video dinlemek yerine mp3 çalıştıran uygulamaları yada web sitelerini deneyin.
  • Titreşimi tamamen kapatın ve titreşimsiz şekilde telefonunuzu kullanmaya devam edin.

Evet bu özet yazımızda iPhone pil batarya süresini nasıl uzatırsınız kısaca ondan bahsettik. iPhone cep telefonunuzun batarya pil sorunlarını çözmek için detaylı bir rehbere ihtiyacınız varsa buraya tıklayarak hemen inceleyebilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Ücretli e-kitap indir