Ordumuzun Yanındayız…

Ücretli e-kitap indir

Öncelikle kendi sınırlarımızı korumak için başlattığımız ‘Barış Pınarı’ harekatına sonsuz desteğimizi verdiğimizi belirttikten sonra;

Şu konuya değinmeden de edemeyeceğim.

Barış pınarı harekatı tarihte yaşadığımız diğer harekatlar gibi ( Kıbrıs-Afrin-Fırat Kalkanı) Ülkemize düşman olan ülkelerin bize saldırma bahanesinden ibaret. Tabi bunu askeri olarak yapamadıkları için Ekonomik olarak saldırmaya bahane aradıklarından bu harekatları yapmamızı zorunlu hale getiriyorlar.

Şimdi Öncelikle Amerika ve İsrailden habersiz kendi başımıza yaptığımız bu harekattan sonra bir yaptırım bekliyoruz. Bu gelecek ister ekonomik ister ambargo şeklinde ama bir yaptırım ile karşı karşıya kalacağımıza kesin gözüyle bakıyorum.

Halkımızın çok uyanık olması gerektiği bir dönemden geçiyoruz. Çünkü çeşitli çeşitli değişik değişik oyunlarla Türk’leri dizi getirmeye çalışacaklar ve çalışıyorlar.

Ama şunu bilmiyorlar ; Bizim kanımızda savaşmak ırkımızda bağımsızlık var.

Mustafa Kemal ATATÜRK bu konuda şöyle diyor

“Ne denli varsıl (zengin) ve gönece (refaha) kavuşturulmuş olursa olsun, bağımsızlıktan yoksun bir ulus, uygar insanlık karşısında uşak olma konumundan yüksek bir işleme layık olamaz.” (1920)

İşte 1920 yılında söylenen bu söz şimdi geçerli eğer biz bu harekatları yapmamış olsaydık Uşak olma konumunda olurduk ve bağımsızlığımızı kaybederdik.

Korkmuyoruz ister EKONOMİK ister ASKERİ ellerinden geleni arkalarına koymasınlar. Bu Halk hepsinin üstesinden gelmiştir ve gelir…..

Ücretli e-kitap indir

Ücretsiz Mp3 indirme Servisimiz Açıldı

Ücretli e-kitap indir

Müzik Ruhun gıdasıdır dedik ve yeni bir servisi hizmetinize sunmaya karar verdik. İnternet üzerindeki müzikleri bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde indirmek üzere yeni servisimiz açılmıştır. Artık https://www.ekitapcilar.com/mp3-indir adresinden kolayca mp3 indirebilirsiniz.

Web sayfası iki bölümden oluşmaktadır. Yeni Mp3ler ve Popüler Mp3ler şeklinde kategorize ettik. Ayrıca Mp3 ARA butonunu kullanarak istediğiniz şarkıya anında ulaşma imkanı da sunan tasarımı basit ve kullanışlı Yüzde yüz mobil uyumlu ve hızlı açılan sayfaları ile sizlerin favorilerine ekleyeceği bir tasarım yaptığımızı düşünüyoruz.

Ücretli e-kitap indir