E-Kitap Nasıl İndirilir?

Sitemizde yer alan tüm e-kitaplar Yandex Disk üzerinde depolanmaktadır ve bu e-kitapları indirmek oldukça basittir.

Kitap sayfalarında yer alan Altta bulunan Birinci sıradaki E-Kitabı İndirmek İçin Tıklayın yazılı yeşil butona tıkladıktan sonra, açılan sayfada karşınıza reklamlar gelecektir. Bu reklamlar sitemize gelir elde edebilmek ve bu sayede daha iyi hizmet verebilmek amacıyla koymak zorunda olduğumuz 5 saniyelik kısa reklamlardır.

e-kitap-nasil-indirilir

LÜTFEN DİKKAT: WEB SAYFAMIZ HİÇBİR ŞEKİLDE CEP TELEFONU NUMARANIZI TALEP ETMEZ ONAY KODU GÖNDERMEZ. HİÇBİR SAYFAYA CEP TELEFON NUMARANIZI GİRMEYİNİZ.

CEP TELEFONU GİRİLEREK OLUŞAN MADDİ KAYIPLARDAKİ TÜM SORUMLULUK KULLANICIYA AİTTİR.

Yukarıdaki küçük görselde de anlatıldığı üzere, reklamların sona ermesini 5 saniye bekledikten sonra sağ üst köşede sarı renkli Geç butonu belirecektir. Bu butona Tıkladıktan sonra Extra bir reklam sayfası daha açılabilir o sayfayı kapatıyoruz YANDEX sayfasına yönlenen sayfa hariç diğer reklam sayfalarını kapatıp E-Kitap Yandex indirme linkine ulaşabilirsiniz.

E-kitapları Yandex Disk üzerinden indirebileceğiniz gibi, mevcut disk hesabınıza kaydedebilir ve online olarak da görüntüleyebilirsiniz. Yandex Disk üzerinde silinmiş olan, ulaşamadığınız e-kitaplar için bize iletişim sayfamızdan geri bildirimde bulunabilirsiniz.
Ayrıca Eğer Yande LİMİT AŞILDI hatası alıyorsanız Burayı Tıklayarak Sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz…