David S. Kidder & Noah D. Oppenheim – Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür

Ücretli e-kitap indir
Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür Kitap Kapağı Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür
David S. Kidder & Noah D. Oppenheim

Entelektüelin Kutsal Kitabı ve Entelektüelin Kutsal Kitabı: Biyografiler'in kısa sürede büyük ilgi görmesi, bu önemli serinin üçüncü kitabının hazırlanmasına olanak sağladı. Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür'de yazarlar, çağdaş kültürün büyüleyici dünyasını inceleyerek bugünkü dünyayı anlamamızı sağlayacak temel konuları kapsayan 365 günlük okuma sunuyorlar. Yaşamımızı yönlendiren edebi eserlere, müziğe, filmlere, önemli kişilere, eğilimlere, sportif veya popüler olaylara değinerek entelektüel susuzluğumuzu gideriyorlar. Hafızanızı tazelemek veya arkadaşlarınızı şaşırtmak için Susam Sokağı'ndan Star Wars'a, Aretha Franklin'den Pelé'ye, feminizmden postmodernizme kadar birçok farklı konuya değinen bu kitaptan daha kolay ya da daha eğlenceli bir yol yok. Birçok detay bilgiyi ezbere bilen biri, popüler kültür sevdalısı ya da hevesli bir okuyucu olup olmaman fark etmez. Bu kitapla çağdaş kültürün sınırlarında yapacağın yolculuk sayesinde bilgilerini perçinleyeceksin.

Ücretli e-kitap indir

“David S. Kidder & Noah D. Oppenheim – Entelektüelin Kutsal Kitabı: Modern Kültür” için 6 yanıt

 1. Öncelikle paylaşımlarınız, gösterilen özen, verilen emek… Nasıl övsem bilemiyorum 🙂 çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız!

  M.Alperen doğru söylüyor. Yandex sayfası açılıyor ama kapak görseli çıkmıyor ve indir e tıklayınca şöyle bir uyarı;

  downloader.disk.yandex.com.tr sayfası çalışmıyor
  downloader.disk.yandex.com.tr geçersiz bir yanıt gönderdi.
  ERR_RESPONSE_HEADERS_MULTIPLE_CONTENT_DISPOSITION

  ‘Kurtarılmış Dil’ kitabı da aynı şekilde. Daha önce de denk gelmiştim böyle ve sonraki gün düzelmişti, belki yandex kaynaklı bi hatadır.

  1. Sorunu araştırdık, Yandex kaynaklı bir sorunmuş ve bazen olabiliyormuş. Biz yine de kitap linklerini güncelledik ve kontrol ettik, şu anda indirilebiliyorlar. Güzel sözleriniz ve bilgilendirmeniz için teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir